Dress SI-MI

dsc_0111-kopiadsc_0078-kopiadsc_0069-kopia-kopia dsc_0080 dsc_0126-kopia dsc_0136-kopia dsc_0147-kopia dsc_0148-kopia dsc_0185-kopia dsc_0200

Moda to pojęcie bardzo szerokie. Tak jak pisałam na początku, kiedy powstawał mój blog ooch50. Moda to przecież nie tylko to co na siebie ubieramy, bo to co każdego dnia wkładasz na siebie jest ściśle związane z tym jak kształtowało się i jak ” dzieje” się każdego dnia Twoje życie. Moda to książki, które przeczytało się młodości i dzieciństwie, a także te , które czyta się dziś. Moda to filmy , spektakle teatralne, opery i koncerty. Moda to muzyka, której się słucha, dzieła sztuki, które się ogląda, miejsca, które się zwiedziło i wreszcie to co najważniejsze – ludzie, których w życiu udało się spotkać, poznać, a z niektórymi z nich, nawet zaprzyjaźnić.
To co dziś szczególnie chciałam podkreślić to jest to, że moda to także, a może przede wszystkim kultura osobista. Moda to dobre maniery i dobre wychowanie. To zaś, umiejętność powiedzenia komuś, choćby kurtuazyjnie słowa: dziękuję, gdy ktoś mówi Ci miłe rzeczy i szczere komplementy. Moda to szacunek do człowieka, do jego pracy.
Te wartość to podstawa wszystkiego i pewność, że to co dobre zawsze się obrani, a nawet najlepszy PR nie jest w stanie wypromować bylejakości i to dotyczy każdej dziedziny, mody absolutnie też.
Czarna, dopasowana sukienka, lekka i miękka. Dobrze się układa do figury i choć jest rzeczywiście blisko ciała, to niekoniecznie uwypukla niedoskonałości figury.

sukienka | SI MI

kurtka skórzana | SI MI

szpilki | Balmain via. Chiara

 

uwagi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.